Výškové práce

/Výškové práce
Výškové práce 2017-11-14T21:40:36+00:00

Naša firma ponúka komplexné výškové práce širokého rozsahu, zabezpečujeme pre našich klientov umývanie a čistenie fasád, okien, výkladov, markíz, atd. Realizujeme nielen bežné umývanie okien a kovových konštrukcií vo výškach, ale aj čistenie fasád výškových budov. Na niektorých ťažko prístupných miestach, kde je potrebné vykonať čistenie a umývanie, býva často nemožné túto prácu realizovať bez práce vo výškach. Všetci naši zamestnanci sú pre tieto situácie riadne vyškolení a vedúci pracovníci majú rozsiahle skúsenosti, preto pre nás nie je žiadny problém tieto činnosti zabezpečiť. V rôznych situáciách sa snažíme voliť vždy to najrýchlejšie a najprijateľnejšie riešenie. Na ľahko prístupné a nižšie položené miesta používame teleskopické tyče (až 9 m) a rebríky, vo väčších výškach používame hydraulickú plošinu alebo lešenia (zabezpečíme aj prenájom). Výškové práce realizujeme so všetkými službami, ktoré ponúkame.

Snažíme sa voliť vždy to najrýchlejšie a najekonomickejšie riešenie. Pri vykonávaní všetkých výškových prác horolezeckou technikou majú pracovníci absolvované školenia pre odborné vykonávanie výškových prác. Všetci naši horolezci sú certifikovaní a vyškolení podľa platnej vyhlášky o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. Tiež majú s výškovými prácami mnohoročné skúsenosti a pri práci vždy starostlivo dbajú na zásady bezpečnosti. Náš tím horolezcov používa typizované body, vie sa zlaňovať a tiež je schopný odinštalovať a dať späť zábrany proti holubom. Pri umývaní okien vo vysokých a neprístupných miestach odporúčame zákazníkom aplikovať na sklenené výplne nanoimpregnáciu – technológiu GlasProtect. Nanoimpregnácia je dvojfázová na liehovej báze a je to tzv. nešpinavá úprava, pri ktorej Vám sklenené výplne vydržia dlho čisté a nie je nutné ich umývať častejšie ako bez nanesenej nanoimpregnácie. Výškové práce jsou drahé, proto odporučíme nanoimpregnáciu, ktorá Vám ušetrí peniaze za časté údržby sklenených plôch vo výškach. Výškové umývanie okien, fasád, konštrukcií sme schopní zabezpečiť po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku.

 

výšky 2

 

Čistenie a natieranie fasád vo výške

 

Čistíme napríklad fasády, omietky a plášte budov, tmelíme a nadrobno opravujeme fasády a omietky, prevádzame maľby a výmaľby kvalitnými fasádnymi farbami, aplikujeme penetrácie a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a zjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailne čistíme fasády z ušľachtilých prírodných materiálov, umelého kameňa a obkladov špeciálnou chémiou po celom území SR.

Ak ste nespokojní s fasádou na Vašom objekte, nie je lepšie riešenie ako ju vyčistiť. Sme schopní Váš dom alebo akýkoľvek iný objekt kompletne zbaviť akéhokoľvek znečistenia na stenách: škvrny od farieb, organická nečistota, graffiti. Ak sa jedná o znečistenie graffiti, viac sa dozviete v sekcii odstraňovanie graffiti. Pokiaľ sa jedná o bežné znečistenie, umývame fasády VO VÝŠKE ručne (od 1,50 €/m²), pri vyššom znečistení čistíme vysokotlakovou pištoľou za použitia aktívnej čistiacej zložky Flamil super 3 VO VÝŠKE (od 3 €/m²). Ak sa objavia škvrny, ktoré nejdú odstrániť normálnou cestou, odporúčame opravu fasády nanesením vhodnej farby VO VÝŠKE (od 9 €/m²). Používame kvalitné fasádne farby od firmy Weber, ktoré ponúkajú širokú škálu odtieňov. Ak na Vašom objekte máte často problémy so znečistením graffiti alebo inými druhmi znečistenia, pozrite sa prosím aj do sekcie antigraffiti, nájdete tam viac o ochrane fasád a prevencii pred graffiti.

 Čistenie fasád zo zeme

Ponúkame také čistenie, tryskanie a umývanie fasád, stien, priečelí, portálov a plášťov budov, hál, priemyselných hál, sendvičových plášťov, plechových stien a opláštení, betónových stien, presklených stien, polykarbonátových stien, luxferových a copilit stien, zámkových dlažieb, dlažieb a obkladov, chodníkov, predokenných žalúzií, slnolamov a oceľových konštrukcií. Čistenie vykonávame umývaním, tlakovým umývaním, tlakovým umývaním s aktívnou čistiacou zložkou, tlakovým umývaním sódou – systémom zásobníka ARMEX, pieskovaním, pieskovaním granitom, pieskovaním ľahkými abrazívami – vlašskými orechmi, pieskovaním špeciálnou pieskovačkou W/125 s riaditeľným tlakom, na pieskovanie a reštaurovanie sôch, historických objektov, na pieskovanie citlivých prírodných materiálov, pieskovca, vápenca, opuky, travertínu, teraca. Ďalej ponúkame pieskovanie interiérov a exteriérov budov, krovov, stropov, všetkého zašlého, fasád a plášťov budov. Čistenie a umývanie fasád, okien, presklených plôch vo výškach vykonávame pomocou horolezeckej a zlaňovacej techniky alebo pomocou hydraulických ramien pojazdných montážnych plošín, práce vo výškach.

Pri odstraňovaní graffiti z povrchov neošetrených antigraffiti náterom alebo nástrekom je potrebné zdôrazniť, že úspešnosť odstránenia sa pohybuje od 60 – 90%. Postupuje sa tak, že sa graffiti zoslabí čo najviac a pretrie danou fasádnou farbou. Pri fasádach a štruktúrovaných omietkach treba počítať s tým, že pri odstraňovaní graffiti z neošetrených povrchov môžeme odstrániť aj farbu fasády. Sme schopní zabezpečiť 90% zhodu farby náteru s existujúcou farbou fasády a natretie akokoľvek veľkých plôch, aj vo výškach. Pri čiastočnom natieraní fasády, napríklad zatieraní tieňa po odstraňovaní graffiti musíte brať do úvahy znečistenie zvyšnej časti objektu – vždy to bude vidieť. Používame kvalitné farby firmy Weber so širokým výberom farebných odtieňov spĺňajúcich aktuálne architektonické požiadavky a moderné technológie. Pri náteri je v cene zahrnuté aj čistenie fasády vysokotlakovou vodou (v rovnakej výmere ako náter, ak nie je dohodnuté inak).

Postavebné upratovanie

Naša firma realizuje aj väčšinu druhov postavebného upratovania. Priestory zbavíme prachu po remeselníkoch a nečistôt po maľovaní, dôkladne umyjeme všetky sklenené plochy a iné umývateľné povrchy, strhneme polepy, nakoniec hĺbkovo vyčistíme, prípadne aj navoskujeme podlahu. V týchto činnostiach má náš tím kvalitné skúsenosti najmä z nákupných centier, kde našim klientom tieto služby poskytujeme pravidelne po rekonštrukciách alebo pred otvorením nového podniku. Firma A SERVIS LIPKA disponuje dostatočným počtom kvalifikovaných pracovníkov, preto pre nás nie je problém zabezpečiť rýchle upratovanie akokoľvek rozsiahlych priestorov kdekoľvek na území Čiech a Slovenska.

Ostatné činnosti firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.:

Vykonávame tepovanie a strojové čistenie kobercov, strojové čistenie podláh, voskovanie podláh, ručné tepovanie čalúneného nábytku, sedacích súprav, matracov, postelí, umývanie a čistenie okien a výkladov. Umývanie a čistenie okien, výkladov a presklených plôch po maľovaní, remeselníkoch, maliaroch, rekonštrukciách, stavbe, prestavbe, výmene skiel a výkladov, pred otvorením prevádzkarne, pri otvorení nového podniku a obchodu. Umývanie a čistenie okien v domácnosti, vo firme, v obchode, prevádzkarni, v byte, na dome a v rodinnom dome. Umývanie a čistenie plastových okien, kastlových okien, balkónových okien, ventilačiek, strešných okien, neotvárateľných okien, sklenených stien, výťahov, kancelárií, garážových brán. Servisné umývanie a čistenie okien a výkladov. Jednorazové umývanie a čistenie okien a výkladov. Nárazové umývanie okien, výkladov, log, pútačov, vývesných štítov, mreží, roliet, žalúzií, vonkajších predokenných žalúzií, zrkadiel, zrkadlových stien, reklám, solárnych panelov, výkladov prevádzok obchodných centier. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.

Napíšte komentár