Voskovanie podláh

/Voskovanie podláh
Voskovanie podláh 2017-11-14T21:39:34+00:00

 

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. počas doby svojho pôsobenia v oblasti strojového čistenia podláh si získala veľkú radu významných zákazníkov, pre ktorých realizuje opakovane kvalitné ošetrenie podláh pre bežnú údržbu podlahových materiálov vrátane ochrany podláh ako je impregnácia, voskovanie podláh alebo nanoimpregnácia. Máme rozsiahlu sieť prevádzok po celom území Českej republiky, Slovenska, v Nemecku i Rakúsku. Pri strojovom čistení používame modernú techniku a účinné šetrné čistiace značkové prostriedky. S našou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. máte o komplexné čistenie a impregnáciu podláh postarané. Vďaka skúseným a spoľahlivým pracovníkom, profesionálnym pomôckam, upratovacej technike a profesionálnym prípravkom máte Vašu podlahu vyčistenú, upratanú a naimpregnovanú trebárs aj za jediný deň.

Kvalitné voskovanie podláh

 

Ak chcete povrch a štruktúru Vašej podlahy zachovať čo najdlhšie čisté a nepoškodené, odporúčame Vám zvážiť ošetrenie podlahy ochranným náterom, ktorý Vám prácu značne uľahčí aj pri jej údržbe. Fluatáciu podláh alebo tiež voskovanie podláh vykonávame pre všetky typy podlahových krytín (parkety, PVC, marmoleum, betón, mramor, …) vždy vhodným prípravkom. Vosk alebo fluatačný náter možno v závislosti od typu povrchu dodať aj v rôznych úpravách, napr. mat, lesk, vysoký, lesk. Odbornému ošetreniu podláh by ste mali venovať pozornosť, najmä ak sú Vaše podlahy denne vystavované vysokej záťaži, v týchto prípadoch je najrozumnejšie ochrannú vrstvu obnovovať v pravidelných servisných cykloch.

 

Strojové čistenie podláh

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. vykonáva generálne a hĺbkové strojové čistenie podláh pomocou kotúčového stroja po celej Českej republike, na Slovensku, v Rakúsku a Nemecku. Jednou z našich špecializácií je hĺbkové strojové čistenie podláh vrátane impregnácie ochrany podláh, voskovania podláh a ošetrenia podláh pre bežnú údržbu podlahových materiálov – drevo, laminát, marmoleum, PVC, linoleum, kameň, žula, mramor a i. Máme techniku a školený personál, ako na pravidelné umývanie bežne znečistených prevádzok, tak aj pre náročné postavebné čistenie podláh. Ak chcete svoju podlahu udržať dlhú dobu v čo najlepšom stave, odporúčame Vám naniesť ochranný náter fluatáciou, tzn. navoskovať podlahu alebo impregnovať podlahu.

Čistenie vykonávame za využitia kotúčového stroja, na ktorý môžeme upevniť dva nadstavce, a to tzv. držiak padov alebo silonovú kefu. Kvalitné strojové čistenie podláh zaručí kotúčový stroj, ktorý má vysoký prítlak na podlahu, a to cca. 40 kg. Je možné na jeho hlavu pridať ešte závažie s hmotnosťou 10 až 15 kg. Pri čistení podláh je dôležité používať kvalitnú šetrnú čistiacu chémiu. Táto chémia musí byť čo najšetrnejšia, aby splnila požadovaný cieľ. Na stave a vzhľade akejkoľvek podlahoviny, či už sa jedná o podlahovinu prírodného alebo umelého pôvodu, sa najviac prejavuje jej stav kyslosti alebo naopak zásaditosti povrchu. To následne vedie k rýchlejšej negatívnej zmene vzhľadu povrchu podlahoviny a následnému opotrebeniu. Preto záverečné čistenie pri podlahovinách ako je laminát, PVC, marmoleum či iná elastická podlahovina bolo po finálnej úprave ošetrované iba čistou vodou bez použitia akýkoľvek chemických prípravkov.

 

mytí podlah 1

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje ďalšie služby:

Sme medzinárodná upratovacia firma, ktorá ponúka služby strojové hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia alebo odstránenie starého vosku (polyméru) z podlahy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery zo všetkých presklených plôch. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Na okná nanášame nanoimpregnáciu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, spór zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie zákaziek. Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti alebo sa potrebujete poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t. č. +421 911 740 933.

Napíšte komentár