Náter proti plesniam

/Náter proti plesniam
Náter proti plesniam 2017-11-14T21:29:42+00:00

LSG ochranný náter proti výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Napadnuté múry od plesní, baktérií, húb a kvasiniek, sa najviac vyskytujú pri zateplených stavbách a šíria sa aj po vnútorných priestoroch muriva. Rizikové miesta vo vnútorných priestoroch sú napríklad miesta, kde je nábytok priamo posadený na steny a miestnosti, ktoré sú orientované na severnú stranu. Jednoduchým a veľmi efektívnym riešením, ako sa plesní zbaviť je aplikácia náteru LSG, ktorý zamedzuje výskytu plesní, baktérií, húb a kvasiniek. Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zaisťuje kompletný servis v odstránení plesní a pórov.

 

Princip fungovania náteru LSG

Ekologický antimikrobiálny náter pre trvalú ochranu materiálov a konštrukcií proti plesniam, baktériám, hubám, kvasinkám a riasam. Náter proti plesniam LSG sa zakladá na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Už minimálny kontakt bunkovej steny s povrchom, ktorý je ošetrený LSG, spôsobí lokálne zmenu v koncentrácii dôležitých iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej pretrhnutie. Na povrchu, ktorý je chránený náterom LSG, nemajú plesne, baktérie, huby ani kvasinky šancu prežiť. Podľa klimatických podmienok sa odvíja aj životnosť náteru, ktorý v 100% ochráni murivo na dobu 4-6 rokov. V ďalšej obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. Garantovaná záruka je 2 roky. Náter proti plesniam LSG je najspoľahlivejšie prostriedok k trvalej ochrane proti mikrobiálnemu napadnutiu s certifikátom na priamy styk s potravinami a v zdravotníctve.

Po aplikácii náteru LSG

 

Podrobný opis náteru

Po vykonaní dezinfekcie, odstránenia súčasného mikrobiálneho napadnutia a renovácie poškodeného povrchu aplikujeme náter proti plesniam LSG. Docielime tým ochranu proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb a kvasiniek. Po zaschnutí sa na ošetrenom povrchu vytvorí umývateľná, transparentne a difúzne otvorená ochranná mikrovrstva. Pre použitie vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Univerzálna aplikovateľnosť na vápenno-cementové omietky, betóny, keramické obklady, drevo, OSB dosky, umakart, disperzné, silikátové farby ai. Náter proti plesniam LSG je vhodný pre použitie vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Revolučný náter proti plesniam LSG je najúčinnejší prostriedok trvalej ochrany proti mikrobiálnemu napadnutiu s certifikátom na priamy styk s potravinami na trhu. Náter vyvinutý špeciálne aj pre aplikácie v potravinárskych a zdravotníckych prevádzkach.

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje ďalšie služby:

Našim zákazníkom môžeme poskytnúť ďalšie služby z oblasti upratovania ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Sme špecialisti na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravú, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode so zákazníkmi čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, vykonávame drobné opravy fasád, nátery fasád a tiež čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukciou, olejových škvŕn a pod. Naše služby poskytujeme po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.

Napíšte komentár