Čistenie markíz

/Čistenie markíz
Čistenie markíz 2017-11-14T21:28:09+00:00

Hĺbkové čistenie markíz

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. ponúka svojim zákazníkom rad služieb, medzi ktoré patrí aj čistenie a nanoimpregnácia markíz. Špecializujeme sa na markízy plastové aj látkové. Je možné vyčistiť a naimpregnovať slnečníky. Najzložitejšie čistenie markíz je čistenie látkových markíz. Obtiažnosť pri práci s látkovými markízami spočíva v znečistení agresívnymi mestskými spádmi. Metóda čistenia je podobná ako pri čistení a tepovaní kobercov. Na látkovej markíze je nanesená čistiaca chémia, ktorá je podrobená mechanickému čisteniu. Nakoniec povrch vysajeme výkonným vysávačom s úzkou hubicou, ktorá dokonale zbaví markízu nečistôt a vlhkosti. Čistenie markíz trvá 2x až 3x dlhšie ako čistenie kobercov, pretože je nutné markízu čistiť opakovane a to 3x až 4x.

Nanoipregnácia markíz

Naša upratovacia firma Vám dokáže zabezpečiť aj impregnáciu Vašich markíz. K tomuto používame chémiu, ktorú odoberáme priamo od výrobcov markíz. Pre kvalitne nanesenú impregnáciu je dôležité, aby sa robila za pekného dňa a bolo bezvetrie. Teraz používame len a len NANOIMPREGNÁCIU, pretože tá jediná zaručí 100% ochranu textílie. Pri nanoimpregnácii je vlákno obalené neviditeľným ochranným filmom, ktorý mu dodáva silno hydrofóbnu vlastnosť. Vďaka zmene povrchového napätia vyperlí tekutiny od vlákna preč a nečistota nemôže priľnúť k vláknu. Takto ošetrené vlákno vykazuje vysokú odolnosť aj voči oteru. Prípadné novovzniknuté škvrny je možné ľahko odstrániť jednoduchým osprchovaním.

V prípade, že realizujeme umývanie a čistenie markíz vo výškach, používame k tomu špeciálnu techniku. Jedná sa o horolezeckú a speleologickú techniku, o hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny. Pre túto prácu sú naši zamestnanci odborne preškolení a používajú veľmi kvalitné prostriedky na umývanie výkladov. Zdôrazniť tiež musíme, že na vykonanie zákazky nikdy nevyužívame brigádnikov z rôznych agentúr. Naši zamestnanci sú bezúhonní a samozrejme nami dôkladne preverení. Náš tím certifikovaných horolezcov je odborne vyškolený podľa Zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších prepisov a Vyhlášky MPSVaR SR č. 147/2013 Z.z. o prácach vo výškach a nad voľnou hĺbkou.

Z našich skúseností odporúčame našim zákazníkom neodkladať čistenie markíz, či slnečníkov na niekoľko rokov, lebo spomínané silné znečistenie či očernenie textílie je úplne nevratné. Ak sa budete pravidelne starať o Vaše markízy, predĺžite im tak životnosť, a hlavne dlhodobo udržíte nový vzhľad. Berte na vedomie, že markízy sú silnými lapačmi prachu a nečistôt, preto ich čistite a udržujte pravidelne a budete mať radosť z čistoty Vašich markíz, ktoré sú v mnohých prípadoch vnímané ako veľmi dôležitý exteriérový doplnok.

 

markyzy 2

 

Ďalšie služby, ktoré poskytuje medzinárodná firma A SERVIS LIPKA s.r.o. :

Špecializujeme sa na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, poskytujeme tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá sa odporúča aplikovať na sklenené výplne so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklených plôch, odstraňujeme graffity, aplikujeme antigraffitové nátery, opravujeme fasády, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Všetky naše služby vykonávame po celej Slovenskej a Českej republike, v Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti alebo sa potrebujete poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/> alebo nás priamo kontaktujte.

Napíšte komentár