Antigraffity náter

/Antigraffity náter
Antigraffity náter 2016-02-01T15:13:07+00:00

Naša firma A SERVIS LIPKA je jediná upratovacia firma v Českej republike, na Slovensku a novo aj v Rakúsku, ktorá zabezpečuje komplexný servis na odstránenie graffiti a kvalitnú antigraffitovú ochranu (AGO) vrátane servisu odstránenia graffiti z našich AGO.

 

Antigrafity náter

Na antigraffity náter poskytujeme najlacnejšiu cenu v Českej republike a to od 4 €/m². Pri hladkých plochách nanášame zvyčajne 3 vrstvy, ale pri štruktúrovaných a pórovitých povrchoch je nutné naniesť vrstiev 6-12. Antigraffity náter možno aplikovať aj na marmolit, a to vo 3-5 vrstvách v cene do 17 €/m². Antigrafitová ochrana je nanášaná v niekoľkých vrstvách podľa štruktúry povrchu. Aplikovať ho môžeme na všetky druhy plôch vrátane plastov. Jediné materiály, ktoré neznesú AGO sú sklo, leštené kovy a priehľadný polykarbonát. Nanášanie antigraffitového náteru je proces, pri ktorom je potrebné mať vonkajšie klimatické podmienky nad + 10°C. Ošetrenie povrchov s AGO je nekomplikované a vždy so 100% výsledkom. Postupujeme tak, že graffiti odstránime a potom nanesieme tzv. jednorazový náter Bellinzoni, ktorý docieli to, že je ochrana zachovaná a znásobená tak, že jej funkčnosť vydrží až 6 rokov a znesie viac.

Ak vykonáme antigraffiti náter a alebo nástrek na vašej budove, sme schopní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, novo aj v Rakúsku odstrániť graffiti do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Pre našich zákazníkov je v zmluve o dielo zakotvené servisné čistenie a odstraňovanie z našich AGO. Funguje je to tak, že ak sa objaví na fasáde graffiti, my ho odstránime, tak vždy ZADARMO na tomto konkrétnom mieste vrátime novú vrstvu antigrafitovej ochrany tam, kde sme pracovali, takže tam znovu nanesieme novú AGO, ktoré bolo oslabená našou odstraňovacou činnosťou. Týmto Vám môžeme ponúknuť službu za prijateľnú cenu. Viacnásobná ochrana je drahá cca od 20 €/m². a hlavne je úplne zbytočné chrániť za vyššie finančné čiastky všetky miesta na fasáde, keď je pravdepodobné že nebudú pokreslené všetky chránené plochy za jej životnosť. Naša firma nemá v SR konkurenciu nielen v cene, ale predovšetkým v servisnej činnosti a v nastavenom systéme ako udržať budovy bez graffiti.

 

AGO 1

 

Technické údaje k antigraffiti náterom AGO / antigraffitová ochrana /:

– realizuje sa na všetky typy povrchov, okrem skla, polykarbonátov a leštených kovov

– fasádu netesní, nezadržiava vlhkosť v budove a objektoch – funguje

– náter je paropriepustný – vlhkosť z fasády vystupuje

– náter je hydrofóbny – vlhkosť do fasády nevstupuje – odpudzuje vodu

 

Odstránenie graffiti

Povrchy, ktoré nie sú ošetrené AGO a objaví sa na nich graffiti idú odstrániť na 60-90%, pričom pri fasádach je nutné zaobstarať si navyše fasádnu farbu na pretretie. Je najľahšie sa pred sprejermi ochrániť antigraffitovou ochranou. Pri odstraňovaní graffiti postupujeme tak, že sa povrch graffiti čo najviac zoslabí a následne pretrie fasádnou farbou. Ak sa na graffiti natrie fasádna farba, bez toho aby sa graffiti zoslabil, prestupujú na fasáde jeho kontúry. 100% výsledok s odstránením graffiti ide len na plochách, kde je nanesená antigraffitová ochrana. Odstraňovanie graffiti je možné realizovať len s vonkajšou teplotou nad 10°C.

 

OG 1

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu pri graffity, odstraňujeme nedovolené polepy z presklených plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriaci sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených hoci lúhom a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívne metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazíva t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffiti. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.

Napíšte komentár