Podlaha v zubárskej ambulancii musí byť dokonale čistá., Strojové čistenie, umývanie podláh

//Podlaha v zubárskej ambulancii musí byť dokonale čistá., Strojové čistenie, umývanie podláh

Podlaha v zubárskej ambulancii musí byť dokonale čistá., Strojové čistenie, umývanie podláh

 

Podlahy sú v prevažnej miere považované za výborné a praktické riešenie, ktoré si pri plnení svojich úloh – esteticky dotvoriť interiér a spoľahlivo slúžiť dlhé roky – pohodlne vystačí aj bez kobercov, či iných „doplnkových riešení.“

A keďže…

cena čistenie podláhA keďže každý z nás máme iný vkus a inú predstavu o kráse a praktickosti, bývajú aj podlahy od výmyslu sveta. Drevo, plast, betón, keramika, farby striedajú vzory a vzory nadchýnajú alebo odrádzajú. Ako sa hovorí – každý za seba a podľa seba. Keď však budeme aj v tejto téme spravodliví, vzory a farby sú takmer nepodstatné, keďže základom je skôr materiál z ktorého je podlaha stvorená, resp. ako sa o podlahu staráme, ako s ňou zachádzame a ako ju ošetrujeme. Znie to trochu naivne, až detinsky, ale veľa ľudí žije v presvedčení, že o podlahy sa vlastne ani veľmi starať netreba. Obrázok, že celkom postačí – tak raz do týždňa, snáď i menej – podlahu trochu vyzametať, či vytrieť vlhkým mopom, zakorenil medzi zákazníkmi pomerne hlboko, pričom sa bezmála tvári ako zvestovateľ nemennej pravdy. A pritom nie je nič vzdialenejšie pravde.

Samozrejme,…

Samozrejme, ľudí mätie pocit, že podlaha je akousi trvalou súčasťou priestoru. Nedá sa rýchlo a jednoducho premiestniť alebo vymeniť, napríklad ako orientálny koberec. Ostáva akousi našou „pevnou pôdou“ po ktorej denne chodíme, na ktorej stojí náš nábytok, ležia najrôznejšie predmety, skáču deti alebo domáce zvieratá. Ak však túto laickú predstavu prezradíme odborníkom alebo ľuďom, ktorí sa s podlahou stretávajú denne ako profesionáli, dostanemec celkom inú odpoveď. Zistíme, že akákoľvek podlaha potrebuje práve toľko starostlivosti, ako iné podlahové riešenia,čistenie podláh cena z m2dajme tomu – často využívané a obľúbené koberce.

Napokon,…

Napokon, u nás, či u vás doma, býva práve podlaha prvou na rane, ak sa v domácnosti, prípadne vo firme niečo rozleje, vysype, rozšliapne alebo nešetrne premiestni, či bez citu presúva. Konečne, takéto situácie zažil zrejme každý na vlastnej koži Všedné nečistoty, hrubá, drsná špina, akútne mechanické i chemické vplyvy, váha ťažkých predmetov alebo nešetrné zaobchádzanie, to všetko vie podlahám, a najmä ich majiteľom, poriadne skomplikovať život. A nemali by sme zabúdať na plynúci čas, ktorý nekompromisne na materiál podlahy doráža. A tá nezadržateľne starne a stráca svoju sviežosť.

Takže…

Takže v tomto mini rozprávaní o podlahách a o nás, ich šťastných a spokojných majiteľoch, platilo a platí, že podlaha by sa zásadne – podčiarknime si cenník čistenie podláhslovo zásadne dvakrát –  nemala čistiť neznámymi, lacnými alebo neodskúšanými chemickými látkami. Prípadne čistiacimi postupmi. Nemala! Nie je to fráza, no v tomto smere zásadne funguje staré známe: každá podlaha vyžaduje, ale si aj právom zaslúži, aby sa jej venovala náležitá pozornosť, bola čistená a ošetrovaná obdborne a s technologickými postupmi, ktoré zodpovedajú jej charakteru, materiálu a typu znečistenia.

Možno…

Možno to nevyznie práve marketingovo, no veľa moderných typov a druhov podláh sa vie za neprimerané a necitlivé zaobchádzanie svojmu majiteľovi tak trochu „pomstiť.“ Ak sa o ne majiteľ nestará adekvátne, prípadne k ich čisteniu pristupuje drsne a bez potrebných znalostí, často mu „vratia“ mechanickým alebo chemickým poškodením. Kedysi bol tento konflikt medzi podlahou a majiteľom zamotaný, keďže veľa alternatív nebolo. V súčasnosti si však klient už môže vybrať z množstva upratovacích firiem, ktoré majú čistenie a ošetrovanie podláh, takpovediac, v popise práce. Aj keď si treba tento krok poriadne premyslieť, aby vybraná firma splnila očakávania a podlahu vyčistila ako sa patrí.čistenie priemyselných podláh

Koniec-koncov,…

Koniec-koncov, stále je to o peniazoch a výslednej kvalite. Ak za požadovanú čiastku klient nedostane to, čo bolo dohodnuté, niečo tu nezafungovalo. Všetky sľuby a dohody by tak mali byť podopreté dobrým menom firmy, kvalitou jej práce, skúsenosťami. Ale tiež modernou technikou a dokonale zvládnutou technológiou. Jednou zo spoločností, ktorá sa profesionálnemu čisteniu dlhodobo venuje. A pritom sleduje zásady kvality, odbornosti, špičkových technológií a prozákazníckeho prístupu, je upratovacia a čistiaca firma A SERVIS LIPKA. Z pohľadu klienta a jeho spokojnosti sú jej služby považované za mimoriadne, trvale oceňované a maximálne ústretové.

Služby…

čistenie liatych podláhSlužby spoločnosti A SERVIS ale nie sú len o podlahách, ich životnosti a čistote. Firma sa venuje aj iným typom podobných upratovacích a čistiacich prác, teda umývaniu a lešteniu okien, ošetrovaniu kobercov alebo odbornému odstraňovaniu graffiti a plesní. Ako vidno, komplexnosť v tomto náročnom sektore služieb má svoje meno. Ale vráťme sa naspäť k podlahám a ich profesionálnemu čisteniu. Údržba a ošetrovanie najrôznejších typov a druhov podlahových krytín sa v spoločnosti A SERVIS LIPKA realizuje najmä s prispením výkonného a spoľahlivého jednokotúčového stroja.

Vďaka…

Vďaka nemu dokáže A SERVIS čistiť podlahy nielen detailne, ale aj do hĺbky. Pre svojho zákazníka tak dokáže veľmi dôkladne a na tej najvyššej kvalitatívnej úrovni, zrealizovať vyčistenie podláh z dreva, vinylu, kameňa, betónu alebo plávajúcich dlážok, či iných, špecifických druhov podlahových krytín. Postup býva priamočiary a presne daný. Na začiatok zamestnanci A SERVIS LIPKA vydrhnú podlahu s pomocou kotúčového stroja a špeciálne zvoleným druhom chemického čistidla. Počas tejto činnosti je mimoriadne dôležitá prax a odbornosť každého z pracovníkov. Keďže bez nich by bola akákoľvek moderná technika alebo chémia len prázdnym obsahom.čistenie podláh v domácnosti

Vďaka…

V tejto súvislosti zohráva kľúčovú rolu už viackrát spomínaný jednokotúčový stroj. Práve toto technické zariadenie predstavuje pevný základ na ktorom stála a stojí celková kvalita práce a úspešnosť každej zákazky firmy A SERVIS LIPKA. Odborná verejnosť práve tento stroj vníma ako jediné zariadenie na trhu, ktoré sa dá pri čistení podlahy využívať nielen na detailné, ale aj hĺbkové čistenie. Samotný jednokotúčový stroj vyniká ako vysokovýkonné, spoľahlivé. A nadmieru šetrné technické zariadenie s hmotnosťou zhruba 50 kilogramov. Počas svojho chodu a čistenia plochy využíva predovšetkým výrazný prítlak repliky hodinek cielený priamo na jeho čistiaci kotúč, ktorý má v priemere zhruba 45 centimetrov.

Akonáhle…

čistenie mramorových podláhAkonáhle je podlaha po použití kotúčového stroja a chémie precízne vykartáčovaná, môžu zamestnanci firmy A SERVIS začať pracovať s iným tehcnickým zariadením. Ide o moderný, extrémne silný, no k čistenej ploche nanajvýš šetrný, priemyselný vysávač. Sila tejto mašiny dokáže odstrániť všetku uvoľnenú špinu, mastnotu a zvyšky zažratých nečistôt. Tento mimoriadny aparát ale s prehľadom zvláda aj prácu navyše. Vďaka svojej sile vie dôkladne a „od podlahy“ povysávať zvyšky vody, ktorá na ploche ostala po kartáčovaní. Tomuto úkonu veľmi napomáha aj špecifická technická úprava vysávača. Pracovníci majú k dispozícii pružnú hubicu s gumenými lištami, ktoré vedia z podlahy precízne vysať všetku vlhkosť a vodu – do poslednej kvapky.

Ihneď…

Ihneď po skončení vysávania tak ostáva podlaha klienta hygienicky čistá a vydezinfikovaná, čo je dôkazom mimoriadnej účinnosti a vysokej kvality hĺbkovej strojovej metódy čistenia, ktorú firma A SERVIS využíva.renovácie podláh Napriek tomu ale nasleduje ešte jedno. Posledné umytie celej plochy, aj keď len čistou vodou. Prosté umytie podlahy čistou vodou poskytuje klientovi garanciu, že jeho ošetrená podlaha ostane chemicky neutrálna pred možnými účinkami zvyškov použitého čistidla. Následne sa takto „opláchnutá“ dlážka nechá pomaly vyschnúť.

Špecialisti…

Špecialisti firmy A SERVIS LIPKA sú skúseným odborníkmi s dlhoročnou praxou v danom obore. Presne ovládajú nielen postup a potrebné technologické kroky spojené s čistením podláh. Ale majú tiež podrobný prehľad o aktuálnych chemických prípravkoch, ktoré sa pri tejto práci dajú bezpečne používať. Chemické čistiace prípravky? Snáď jeden malý príklad za všetky. Firma A SERVIS LIPKA pri odbornom čistení podláh využíva v prvom rade zásaditú čistiaciu chémiu, ktorá má široké možnosti použitia a skvele sa v praxi osvedčila. Keď je to voskovanie podláhvšak potrebné, bývajú pri čistení podláh aplikované aj „tvrdšie“ chemické látky s kyslým profilom.

Vďaka…

Vďaka svojmu chemickému zloženiu a jasným technologickým charakteristikám sa tieto špeciálne, obzvlášť silné a výborne fungujúce prípravky hodia na mimoriadne účinnú a dôkladnú likvidáciu pozostatkov vápna. Alebo cementu, prípadne dalších zvyškov používaných stavebných hmôt. Mimoriadne sa osvedčili najmä pri čistení podláh po skončení stavebných alebo rekonštrukčných prác. A všade tam, kde zásadité prípravky nestačia. Vo firme A SERVIS LIPKA sa nám takéto a podobné situácie stávajú čoraz častejšie. Mnoho klientov sa zvykne otvorene ponosovať, že nimi vybrané a zaplatené čistiace firmy im podlahu síce vyčistia a povrchovo ošetria. No pri dotyku jasne cítiť, že plocha „čistej“ podlahy pôsobí skôr hrubo, vzhľadovo nijako neláka, a dokonca sa z času na čas objavujú aj roztrpčené sťažnosti na viditeľne poškodený povrch.

Naproti tomu,…voskovanie podláh

Naproti tomu, upratovacia a čistiaca spoločnosť A SERVIS LIPKA svojim klientom zaručuje, že počas odborného používania kotúčového čistiaceho stroja a špeciálnej, veľmi šetrnej chémie, k žiadnym poškodeniam nedochádza. Navyše, jej zamestnanci sú odborne vyškolení a skúsení profíci. Takže kvalite čistenia a bezpečnosti postupu venujú maximálnu pozornosť. Podobne možno posudzovať aj používané čistiace kartáče. Spoločnosť A SERVIS vo svojom jednokotúčovom stroji aplikuje zásadne kartáče, ktoré predstavujú špičku kvality. Všetky kartáče – do jedného – tak ponúkajú mimoriadne jemné, účinné a pritom šetrné štetinky. Takže z hľadiska výsledku vždy boli a sú bezkonkurečné.

Strojovo presný,…

fluatace podlahyStrojovo presný, krúživý pohyb čistenú podlahu v žiadnom smere nazaťažuje, čo prirodzene vylučuje aj akékoľvek možnosti poškodenia jej povrchu. Nakoniec, zákazník si cielene vybral a zaplatil profesionálov hlavne z toho dôvodu, aby jeho podlaha ostala nielen krásne čistá a dôkladne ošetrená. Ale tiež preto, aby jej povrch a kvalita v žiadnom smere neutrpeli. Trvalú a kľúčovú zložku odborne ošetrenej podlahy dotvára i komplexné navoskovanie. Firma A SERVIS LIPKA vykonáva túto špeciálnu činnosť v procese tzv. fluatácie. Prebieha nasledovne. Na čistú, suchú podlahu býva s pomocou účelového stroja nanesený kvalitný a preverený druh priemyselného polyméru, teda vosku.

Tento polymér,…

Tento polymér, čiže priemyselný vosk, sa pre nášho klienta stáva stabilnou garanciou, že sa čistá, dokonale umytá a špičkovo ošetrená podlaha nebude znovu rýchlo špiniť. A zachová si na dlhé obdobie svoj dokonalý vzhľad a všetky požadované vlastnosti. I to je jedna z príčin, prečo firma Umývanie, čistenie podláh, väčšinu podláh ošetruje pololesklým, prípadne matným, no v každom prípade veľmi kvalitným a odolným voskom nemeckej výroby. Práve tento polymér sa v každodennej, náročnej praxi skvele osvedčil.prípravky na čistenie podláh

Tento…

Tento špeciálne vyvinutý priemyselný polymér dokáže každej vyčistenej podlahe prepožičať nielen technologicky optimálnu a dlhodobú elasticitu. Ale aj obecne žiadaný protišmykový efekt, čo bývajú pre majiteľa alebo užívateľa konkrétnej podlahy, mimoriadne dôležité prevádzkové vlastnosti, ktoré tvoria trvalú súčasť ich predstáv o skutočnej kvalite čistenia. Vrstva vosku sa na podlahe správa ako pevný ochranný film. Takže samotný materiál podlahy nie je náchylný na náhodné poškriabanie, či dôsledky nešetrného zaobchádzania a pod. Navoskovaná podlaha si tak podstatne dlhšie uchová čistý, esteticky pôsobivý vzhľad. Čo je pre jej majiteľa požiadavka zaujímajúca popredné miesto. Spomínaný protišmykový efekt zase pomáha zvyšovať mieru bezpečnosti pri každodennom pohybe po podlahe, čo predstavuje významné a vítané plus.

Predajná…

Predajná značka nemeckého priemyselného polyméru PKD, tak na trhu predstavuje odolný, naozaj unikátny typ vosku, ktorý poskytuje rad predností. Zákazník iste ocení, že jeho odborne navoskovaná podlaha sa napríklad udržiava oveľa komfortnejšie, pričom na nej zároveň nevidno nepekné fľaky ako vyčistiť podlahualebo otlačky bosých, či spotených nôh. Spoločnosť A SERVIS LIPKA čistú podlahu voskuje najmenej  dvakrát až trikrát. Cieľom je, aby vznikla kompaktný a odolný film, ktorý zabezpečí nielen elasticitu povrchu a jeho protišmykovosť, ale na týždne dopredu ochráni vzhľad ošetrenej podlahy.

Podobný…

Podobný výsledok naša firma dosiahla aj v zubnej ambulancii, ležiacej kúsok od nás. Pani zubárka bola z čistej a skutočne vydezinfikovanej podlahy nadšená, tým skôr, že v prípade dažďa, snehu, či vlhkého počasia, nehrozili jej pacientom nepríjemnosti. Povrch podlahy bol krásne pružný a odolný, pričom na dlhý čas zvládne bežné namáhanie, ale aj tvrdšie zaobchádzanie. Moderná metóda čistenia podláh tak v konečnom dôsledku našej pani zubárke priniesla nielen úsporu financií. Ale aj poznanie, že výnimočná kvalita je vždy v rukách profesionálov, v tomto prípade firmy A SERVIS LIPKA.

 

 

Napísal/a | 2018-02-14T13:41:18+00:00 február 14th, 2018|strojové čistenie podláh|0 Komentárov

Napíšte komentár